The Island: Castaway

Windows 8.1 için Macera Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 156.1 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
The Island: Castaway; Windows 8.1 tabanlı cihazlarınızda oynayabileceğiniz, ıssız bir adada mahsur kalarak hayatta kalma mücadelesi veren bir karakteri yöneteceğiniz oldukça eğlenceli bir macera bulmaca oyunudur.

The Island: Castaway; Windows 8.1 tabanlı cihazlarınızda oynayabileceğiniz, ıssız bir adada mahsur kalarak hayatta kalma mücadelesi veren bir karakteri yöneteceğiniz oldukça eğlenceli bir macera bulmaca oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak Windows 8.1 cihazlarınıza yükleyerek oynayabileceğiniz oyunda gizemli bir adada hayatta kalma mücadelesi veren karakterimizi en iyi şekilde yöneterek, yaşamak için balık tutmalı, domuz ve yılan avına çıkmalı ve nadir bulunan bitki türlerini bulmalısınız. Ancak tüm bu görevleri sadece yaşamak için değil adanın gizemini çözmeniz için gerekli olan ipuçlarını bulmak için de yapmalısınız. Bunun için tamamlamanız gereken 200 farklı görev sizleri bekliyor.

The Island: Castaway oyunu içerisinde; 12 eşsiz yerler, 14 büyüleyici benzersiz karakterler, 200'den fazla görev, kafa karıştıran yollar ve araziler, oyun merkezi desteği gibi bir çok eğlenceli ve kullanışlı özellik bulunuyor. Ayrıca oyunda İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Korece, Çince, Japonca, Hollandaca, İsveççe dil desteği de bulunmaktadır.

Mutlaka denemelisiniz!

The Island: Castaway indir